Ubyvání na Vranovské přehradě

kontaktní osoba p. Kühtreiber

Ubyvání na Vranovské přehradě
Rezervace
Novinky

Součástí našeho komplexu Bítov - Horka, je také moderní půjčovna elektrolodí, které můžete využít jak k rybolovu, tak k výletům po Vranovské přehradě nebo například i k pořádání malých oslav a párty.

Kontakt

Petr Kühtreiber
Zahradníčkova 1390
674 01 TŘEBÍČ

Informace o ubytování:
Stanislav Dvořák
tel.: 731 579 017
fax: 568 851 561
e-mail: info@prehrada.cz

 

 

 Aktuální stav počací v lokalitě:
 Bítov - Horka

Více o počasí

 

Sportovní vyžití

V širokém okolí našeho ubytování naleznete mnoho možností pro sportovní vyžití.

Protože je Vranovská přehrada jednou z nejteplejších přehrad v České republice vůbec, umožňuje teplota vody často koupání již od začátku června a teplá voda vhodná pro koupání se udrží podle počasí častokrát i do poloviny září. Voda v přehradě je dlouhodobě hodnocena co se týče kvality a vhodnosti pro rekreaci a koupání jako velmi dobrá. Díky pozvolnému vstupu do vody z travnaté pláže je ubytování u nás vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Také si můžete zapůjčit 4-místné veslice a podniknout na nich poznávací výpravy do okolí ubytování

Okolí je vhodné pro turistiku a také pro cykloturistiku. V národním parku Podyjí je jak síť turistických tras, tak tras cykloturistických, které jsou propojeny se sítí cyklotras v okolí národního parku Podyjí, ale i s cyklotrasami v Rakousku v národním parku Thayatal, který navazuje na Podyjí.

Při svých výletech můžete navštívit některé z mnoha koupališť v okolí Vranovské přehrady jako např. městskou plovárnu Louka ve Znojmě nebo koupaliště Pohoda v Unanově.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies