Ubyvání na Vranovské přehradě

kontaktní osoba p. Kühtreiber

Ubyvání na Vranovské přehradě
Rezervace
Novinky

Součástí našeho komplexu Bítov - Horka, je také moderní půjčovna elektrolodí, které můžete využít jak k rybolovu, tak k výletům po Vranovské přehradě nebo například i k pořádání malých oslav a párty.

Kontakt

Petr Kühtreiber
Zahradníčkova 1390
674 01 TŘEBÍČ

Informace o ubytování:
Stanislav Dvořák
tel.: 731 579 017
fax: 568 851 561
e-mail: info@prehrada.cz

 

 

 Aktuální stav počací v lokalitě:
 Bítov - Horka

Více o počasí

 

Rekreační zařízení s půjčovnou elektrolodí, Vranovská přehrada, lokalita Bítov

Rekreačního zařízení s půjčovnou elektrolodí na Vranovské přehradě v lokalitě Bítov.

I v letošním roce  jsme pro Vás připravili ubytování a všechny služby spojené s s ním v našem rekreačním zařízení a půjčovně elektrolodí která je v jeho těsné blízkosti

Rekreační zařízení a půjčovnu naleznete v Bítovské zátoce 20 metrů od travnaté pláže (chata OMICRON) a v klidné části lokality Bítov-Kopaninky 80m od vstupu do vody ( chata MARINE ). V našich zařízeních naleznete sezónní ubytování ve 3, 5 a 9 lůžkových apartmánech s možností bohatého sportovního a kulturního vyžití, rybaření a houbaření.

Součástí našeho komplexu je také moderní půjčovna elektrolodí, které můžete využít jak k rybolovu, tak k výletům po Vranovské přehradě nebo například i k pořádání malých oslav a párty.

V blízkosti apartmánů je také přístaviště pravidelné lodní dopravy.

Vranovská přehrada je jedno z nejvyhledávanějších míst pro letní rekreaci a také východiskem pro turistiku a výlety za krásami a zajimavostmi Jižní Moravy.

V blízkém okolí naleznete mnoho kulturních památek zejména hradů a zámků jako např. zříceninu hradu Corštejn, zámek Vranov nad Dyjí, zámek Uherčice, zámek Bítov nebo Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou nebo mnoha památek města Znojma.

výhled z chaty OMICRON výhled z chaty HOLIDAY a výhled z chaty MARINE

Okolí je také vhodné pro pěší nebo cykloturistiku a samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na rybáře pro které je Vranovská přehrada přímo rybářským rájem s možností ulovení kapitálních úlovků kaprů, štik, candátů, ale hlavně sumců.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies