Ubyvání na Vranovské přehradě

kontaktní osoba p. Kühtreiber

Ubyvání na Vranovské přehradě
Rezervace
Novinky

Součástí našeho komplexu Bítov - Horka, je také moderní půjčovna elektrolodí, které můžete využít jak k rybolovu, tak k výletům po Vranovské přehradě nebo například i k pořádání malých oslav a párty.

Kontakt

Petr Kühtreiber
Zahradníčkova 1390
674 01 TŘEBÍČ

Informace o ubytování:
Stanislav Dvořák
tel.: 731 579 017
fax: 568 851 561
e-mail: info@prehrada.cz

 

 

 Aktuální stav počací v lokalitě:
 Bítov - Horka

Více o počasí

 

Chata s apartmány Omicron, Bítov-Horka

Chata Omicron nabízí ubytování již od roku 2007 přímo na břehu Vranovské přehrady v lokalitě Bítov Horka ve svých 3 a 5 lůžkových apartmánech. Ubytování v těchto apartmánech nabízíme nejenom v hlavní sezoně od 1.7 do 31.8., ale i mimo sezónu, kdy ubytování v našich apartmánech vyhledávají také v hojné míře rybáři, turisté a houbaři.

V hlavní sezoně je ubytování na Vranovské přehradě v lokalitě Bítov Horka vyhledávané zejména rodinami jako ideální místo pro letní dovolenou s koupáním a sluněním na písečných plážích u přehrady.

Jako velmi příjemné rozšíření služeb, které u našich apartmánů naleznete, je půjčovna elektrolodí, kterou provozujeme v těsné blízkosti Chaty Omicron a ubytovaní mají v ceně pobytu i bonusy a bezplatné služby, mezi které patří například právě možnost půjčit si elektroloď.

 

                     

  

Virtuální prohlídku chaty naleznete ZDE.

 

Vybavení apartmánů:

Každý apartmán v Chatě Omicron je vybavený vším potřebným k příjemnému prožití letní dovolené na břehu vranovské přehrady.

Do vybavení apartmánů 3 osoby patří: postele, rozkládací sedačka, TV, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, talíře, příbory a další běžné kuchyňské vybavení), koupelna se sprchovým koutem a WC.

Do vybavení apartmánů 5 osob patří: klimatizace, postele, rozkládací sedačka, TV, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, talíře, příbory a další běžné kuchyňské vybavení), koupelna se sprchovým koutem a WC.

 

Bonusy pro ubytované

V ceně ubytování v našich apartmánech jsou také různé bonusy a bezplatné služby jako například:

• Wifi internet zdarma v objektu

• Možnost půjčení 4 místných veslic zdarma

• 2 hodiny půjčení elektrické lodi zdarma

 

Chata OMICRON nabízí i příjemné posezení se zahrádkou


     

 

Vyžití v okolí apartmánů

Vranovská přehrada nabízí širokou možnost vyžití od vodních sportů, přes rybaření, sbírání hub, cykloturistiku, klasickou turistiku až po prohlídku historických památek, kterých je v okolí naší chaty velké množství (zámek Vranov nad Dyjí, Bítov, Uherčice, Jaroměříce nad Rokytnou, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Znojmo a další).

Od roku 2012 je v blízkosti chaty OMICRON ( 5 minut chůze ) v provozu nový AQUAPARK.

    

 

Informace o možnostech ubytování na tel.č. 731 579 017

Pro rezervaci ubytování v našich apartmánech prosím používejte náš rezervační systém ZDE.

Ceny ubytování viz ceník.

Mapka s označením chat a jejich polohy:

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies