Ubyvání na Vranovské přehradě

kontaktní osoba p. Kühtreiber

Ubyvání na Vranovské přehradě
Rezervace
Novinky

Součástí našeho komplexu Bítov - Horka, je také moderní půjčovna elektrolodí, které můžete využít jak k rybolovu, tak k výletům po Vranovské přehradě nebo například i k pořádání malých oslav a párty.

Kontakt

Petr Kühtreiber
Zahradníčkova 1390
674 01 TŘEBÍČ

Informace o ubytování:
Stanislav Dvořák
tel.: 731 579 017
fax: 568 851 561
e-mail: info@prehrada.cz

 

 

 Aktuální stav počací v lokalitě:
 Bítov - Horka

Více o počasí

 

Ubytování Vranovská přehrada, apartmány Bítov

Ubytování v apartmánech Bítov

Ubytování v apartmánech na břehu Vranovské přehrady jsme v roce 2019 rozšířili, a to o jednu novou chatu s kapacitou 17 lůžek. Celková naše ubytovací kapacita je 68 lůžek.

K původní chatě Omicron (24 lůžek), která byla celkově zrekonstruovaná v roce 2008, přibyla v roce 2011 nově postavená chata Holiday (9 lůžek) a v roce 2012 byla dokončena celková rekonstroukce chaty Marine (18 lůžek). Od roku 2019 nově provozujeme chatu Relax (17 lůžek) v Bítovské zátoce v bezprostřední blízkosti Campu Bítov.

Vybavení apartmánů

Do vybavení apartmánů standardně patří: Postele, rozkládací válenda, TV - SAT, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, talíře, příbory a další běžné kuchyňské vybavení), koupelna se sprchovým koutem a WC. Vše co člověk potřebuje k příjemnému a pohodlnému prožití dovolené v apartmánu naší cenové kategorie.

Některé apartmány mají také jako součást vybavení klimatizaci s topením.

 

Bonusy

V ceně ubytování v našich apartmánech jsou také různé bonusy a bezplatné služby jako například:

• Wifi internet nonstop

•  Možnost půjčení 4 místných veslic zdarma

• 2 hodiny půjčení elektrické lodi zdarma

 

Vyžití v okolí apartmánu

Vranovská přehrada nabízí širokou možnost vyžití od vodních sportů, přes rybaření, sbírání hub, cykloturistiku, klasickou turistiku až po prohlídku historických památek, kterých je v okolí naší chaty velké množství (zámek Vranov nad Dyjí, Bítov, Uherčice, Jaroměříce nad Rokytnou, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Znojmo a další).

Jednou z oblíbených atrakcí našich hostů jsou vyjížďky elektroloděmi z naší půjčovny po hladině vranovské přehrady.Více informací půjčovně elektrolodí a lodích, které si můžete zapůjčit, naleznete ZDE.

       

Hlavní sezóna ubytování v našem zařízení je od 1.7. do 31.8., ale i mimo hlavní sezonu Vám nabízíme ubytování v našich apartmánech u Vranovské přehrady.

Informace o možnostech ubytování mimo hlavní sezónu na tel. č. 731 579 017

Pro rezervaci ubytování v našich apartmánech prosím používejte náš rezervační systém ZDE.

Mapky s označením chat a jejich polohy:

   

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies